ترمه آرا

(: راه هایی برای زیبا بودن طبیعی :)

چگونه مانند آنجلینا جولی جذاب و زیبا دیده شویم؟
http://uupload.ir/files/y2n6_95.jpg
آنجلینا جولی، بازیگری که با وجود سن بالایی که دارد هنوز جزو بازیگران زیبا و جذاب هالیوود محسوب می شود. چه چیزی موجب شده که جولی جایگاه خود را در هالیوود از دست ندهد؟ در جواب باید گفت هفت کلید موجب جذابیت وی شده است که پیشنهاد می کنم شما نیز این هفت مورد را همیشه در ذهن داشته باشید تا همانند او بانویی جذاب باشید.
1- اعتماد به نفس: همانطو که گفتم آنجلینا جولی با داشتن 40 سال سن هنوز جذاب دیده می شود و کلید جذابیت وی اعتماد به نفس بالایی است که او دارد.
http://uupload.ir/files/uzal_7855.jpg
2- اندام مناسب: آنجلینا جولی با وجود سن بالایش هنوز اندامی مناسب و زیبایی دارد. او داشتن چنین اندامی را مدیون رژیم ها مناسب و ورزش های سختی است که انجام می دهد.بنابراین کلید دیگر جذابیت وی تلاش برای داشتن اندامی مناسب است.
http://uupload.ir/files/9cq_258.jpg
3- مو هایی زیبا:مدل مو و رنگ مو تأثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی دارد. آنجلینا جول نیز با داشتن مدل مویی متناسب با فرم صورتش و رنگ مویی بسیار زیبا بر جذابیت خود افزوده است. پس سومین کلید جذابیت او مدل و رنگ موی زیبایش است.
http://uupload.ir/files/x98t_8996.jpg
4- لباس های زیبا: آنجلینا جولی هماره سعی کرده است با لباس های زیبا و جذاب در مجامع عمومی حاظر شود و همین موجب جذابیت وی در جمع شده است.پس چهارمین کلید جذابیت وی پوشیدن لباس ها ی زیبا و مناسب در جمع است.
http://uupload.ir/files/b086_230000.jpg
5- مراقبت از پوست: داشتن پوستی زیبا و جذاب یک از معیار های زیبایی می باشد، آنجلینا جولی نیز تلاش کرده است که از زیبایی پوستش محافظت کند.پس پنجمین کلید جذابیت وی زیبایی پوستش است.
http://uupload.ir/files/wucs_555558.jpg
6- چشم و لب های زیبا: زیبایی لب ها و چشم های آنجلینا جولی زبانزد همه هست.شما نیز می توانید با انتخاب یک فرم ابروی زیبا و متناسب با صورت بر زیبایی چشم ها و صورت خود بیافزایید. پس ششمین کلید جذابیت وی داشتن چشم ها و لب های زیباست.
http://uupload.ir/files/nksn_89631.jpg
7- خیرخواهی و انسان دوستی: آنجلینا جولی همواره در مراسم های خیر خواهانه و انسان دوستانه حظور داشته و همچنین سفیر حسن نیت سازمان ملل متحد نیز بوده است. پس آخرین کلید جذابیت وی روحیه انسان دوستی و خیرخواهی وی است.
http://uupload.ir/files/dewt_123697845.jpg

شما نیز می توانید جذاب باشید.


[ جمعه 5 تیر 1394 ] [ 02:32 ب.ظ ] [ اسرا ایرانژاد ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات